Attention For The Students Who Won Our Faculty With 2019 YKS

08-08-2019

2019 YKS sonucu ile Üniversitemize yerleşen adaylar iki şekilde kayıt yapabilirler. İsteyen adaylar e-devlet üzerinden elektronik kayıt (Sağlık raporu istenilen programlar hariç) ya da Üniversitemize gelerek kayıt yaptırabilirler. Kayıt şekillerinden sadece birinin tercih edilmesi gerekmektedir.

Fakültemize Yerleşen Öğrencilerimizin Öğrenci Numaraları İçin tıklayınız.

Elektronik Kayıt Yapacak Adaylar İçin Kayıt Rehberi (E-Devlet)

Üniversitemize Gelerek Kayıt Yaptıracak Adaylar İçin Kayıt Rehberi (DEÜ-Kayıt)

 

FAKÜLTEMİZE KAYIT HAKKI KAZANAN ÖĞRENCİLERİMİZİN 2019-2020 ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI DERS KAYIT YENİLEME İŞLEMLERİ

E-devlet sistemi ( https://turkiye.gov.tr ) üzerinden kayıtlarını tamamlayan ve web kayıt yöntemini tercih eden 1.sınıfa kaydolan tüm öğrencilerimizin dikkatine!!!

Değerli öğrencilerimiz;

Ders Kayıt Yenileme İşlemleri 17/09/2019 – 19/09/2019 tarihleri arasında http://kayit.deu.edu.tr adresinden gerçekleştirilecektir. Öğrenci numaranız ve şifrenizle sisteme giriş yaptıktan sonra ders kayıt sekmesine tıklayarak adres bilgilerinizi güncelledikten sonra karşınıza gelen; 1.sınıf 1.yarıyıl tüm dersleri seçerek (öğretim planınızda yüklü olan) kaydınızı tamamlayınız. Alınması ve saklanması zorunlu belgenin çıktısını alıp saklayınız. Kayda tekrar girmeniz halinde aynı işlemleri sonuna kadar tekrarlayınız aksi taktirde ilk kaydınız da geçersiz olacaktır.

Ders kaydı yapmayan öğrencilerin derslere devamları ve sınavları geçersiz sayılacaktır.

Not: İkinci öğretimde öğrenim gören öğrenciler, öğrenim ücretini öğrenci numaraları ile İş bankasının herhangi bir şubesine yatırmaları halinde kayda girebileceklerdir.

Create Timestamp : 8/08/2019 14:45 | Last Update Timestamp : 19/08/2019 15:51