MEZUNİYET İŞLEMLERİ YAPACAK ÖĞRENCİLERİMİZİN DİKKATİNE

18-02-2021

MEZUNİYET AŞAMASINA GELEN VE FAKÜLTEMİZDEN İLİŞİK KESME İŞLEMİ YAPACAK ÖĞRENCİLERİMİZİN PANDEMİ SÜRECİNDE TEMASIN ASGARİYE DÜŞÜRÜLMESİ AÇISINDAN İLİŞİK KESME BAŞVURU İŞLEMLERİ E-MAİL YOLU İLE YAPILACAKTIR.

ÜZERİNDE KÜTÜPHANEDEN ALINAN KİTAP, DERGİ, YAYIN VB. MALZEME OLAN ÖĞRENCİLERİN KÜTÜPHANE İLE İLİŞİĞİNİN KESMESİ GEREKMEKTEDİR KÜTÜPHANE BORCU OLAN ÖĞRENCİLERİN  ÇIKIŞ İŞLEMLERİ YAPILMAYACAKTIR.

MEZUN OLAN ÖĞRENCİLERİN mezun.deu.edu.tr ADRESİNDEN MEZUN BİLGİ FORMLARINI DOLDURMALARI GEREKMEKTEDİR. MEZUN BİLGİ FORMLARI SİSTEM ÜZERİNDEN SORGULANACAK OLUP DOLDURMAYAN ÖĞRENCİLERE MEZUNİYET BELGESİ DÜZENLENMEYECEKTİR.

MEZUNİYET BELGELERİ DAĞITIMIYLA İLGİLİ ÖĞRENCİLERİMİZİN ZORUNLU OLMADIKÇA MEZUNİYET BELGELERİNİN E-DEVLET ÜZERİNDEN ALMALARI PANDEMİ SÜRECİNDE DAHA SAĞLIKLI OLACAKTIR. GEÇİCİ MEZUNİYET BELGELERİNİ ALMAYA GELİRKEN ÖĞRENCİ KİMLİK KARTLARINI ÖĞRENCİ İŞLERİNE TESLİM ETMELERİ GEREKMEKTEDİR ÖĞRENCİ KİMLİĞİNİN KAYIP OLMASI DURUMUNDA KİMLİK ZAYİ İŞLEMİ YAPMASI GEREKMEKTEDİR.

MEZUNİYET BAŞVURUSUNDA BULUNAN ÖĞRENCİ

https://iibf.deu.edu.tr/ogrenci-isleri-matbu-formlar/971/  ADRESİNDEN

Mezuniyet Dilekçesi 1 FORMU VE KİMLİK FOTOKOPİSİNİ ARKALI ÖNLÜ OLARAK E-MAİL YOLU İLE GÖNDEREBİLECEKTİR.(aşağıda verilen e-mail adreslerine göndermeleri gerekmektedir)

muharrem.dogan@deu.edu.tr

Oluşturulma Zamanı : 18/02/2021 15:49 | Son Güncellenme Zamanı : 19/02/2021 13:13